Tan Berk KURTCEBE - Yönetmen

1979 İstanbul doğumlu Tan Berk Kurtcebe, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünü bitirdikten sonra 2001 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin Los Angeles şehrinde dünyaca ünlü American Film Institute'da sinema alanında master yaptı 2005'te Türkiye'ye döndükten sonra reklam yönetmenliğine başladı.

Ressam bir dede ve karikatürist bir babanın yanında görsel olarak zengin bir dünyada büyüyen Kurtcebe, detaylara olan dikkati ve projelerinde eşsiz görsel tarzlar oluşturmasıyla tanınmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında bir çok büyük yapım şirketinde deneyim kazanmış bir yönetmen olarak eski arkadaşı olan Gökhan Özcan ile birlikte Disiplin Medya'yı kurdu ve hali hazırda yönetmen olarak reklam sektöründe çalışmaya devam etmektedir.

Gökhan ÖZCAN - Yapımcı

1978 yılında İstanbul'da doğdu. Ortaokul ve liseyi Alman Lisesi'nde okudu. Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden mezun oldu. Sonraki yıllarda serbest olarak yazılım sektöründe çalıştı ancak vatani görevini yerine getirdikten sonra kariyer değişikliği yapmaya karar verdi.

Eski arkadaşı olan yönetmen Tan Berk Kurtcebe'nin de etkisiyle hobisi olan sinema izleyiciliğini bir yapımcı olarak profesyonel hayata çevirme kararını aldıktan sonra Kurtcebe ile Disiplin Medya'yı kurdu.

Analitik ve detaycı tarzı ile Türkiye'deki yapımcılık sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.